ÅBNINGSTIDER ANTIKVARIATET – INDRE BY

INDRE BY

LUKKET 29/5 KL. 12-16 GR.BEGRAVELSE

LUKKET GRUNDLOVSDAG 5.JUNI

Mandag-Fredag 11-17.30

Lørdage pt. lukket

Læderstræde 9, kld. – København K

Tlf. 33156256

WEBSHOP WWW.KURIOSA.DK

ÅBNINGSTIDER ANTIKVARIAT & KAFFEBAR – ØSTERBRO

ØSTERBRO 

LUKKET GRUNDLOVSDAG 5.JUNI

Mandag-Fredag kl.10-17.30

Lørdage pt. lukket

Ø.Farimagsgade 73, kld. København Ø

Tlf. 31396162

WEBSHOP WWW.KURIOSA.DK

Complete Prose. Without Feathers. Getting Even. Side Effects

Complete Prose. Without Feathers. Getting Even. Side Effects

75,00 DKK

Forfatter: Allen Woody

Nice copy.. A collection of fifty-two pieces, which firmly establish the author in the tradition of Groucho Marx and James Thurber.

Butik:

BKU

Læderstræde 9, kld., 1210 København K

Picador, 1997. 473 pages. Softbinding.

Ikke på lager

Varenummer (SKU): 139328

Comments are closed.

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig og få information omkring vores nyheder her på webshoppen samt gode tilbud og rådgivning til at opnå de bedste læseoplevelser.

BESØG WEBSHOPPEN

ANTIKVARIAT & BOGCAFÉ

ANMELDELSE I POLITIKEN